Section Image

Sharon Payette

Century 21 Circle
4 Closed Sales
$2.2M Total Value
$307.5K - $1M Price Range
$555.6K Average Price
Prior 5 years

About Sharon

Home Types: House
Years of Experience: 14

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$430,000
Average Sale Price
$430,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$430,000
Average Sale Price
$430,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$905,000
Average Sale Price
$452,500
Price Range
$430K - $475K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,317,500
Average Sale Price
$658,750
Price Range
$308K - $1M

Sharon's Listings and Deals

Agent License: Illinois 475154931
Agent Photo

Sharon Payette