Section Image

Shawn Silliman

Crown Realty
4 Closed Sales
$1.9M Total Value
$378K - $580K Price Range
$467.5K Average Price
Prior 5 years

About Shawn

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$958,000
Average Sale Price
$479,000
Price Range
$378K - $580K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$912,000
Average Sale Price
$456,000
Price Range
$422K - $490K

Shawn's Listings and Deals

Agent License: Kansas 00251347

Shawn Silliman