Section Image

Shivon Patel

KORR REALTY CORP
3 Closed Sales
$2M Total Value
$325K - $1.3M Price Range
$655.8K Average Price
Prior 5 years

About Shivon

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$375,000
Average Sale Price
$375,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,642,500
Average Sale Price
$821,250
Price Range
$375K - $1.3M

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,967,500
Average Sale Price
$655,833
Price Range
$325K - $1.3M

Shivon's Listings and Deals

Shivon Patel