Section Image

Simone Johnson

WeLakeside
3 Closed Sales
$2M Total Value
$440K - $875K Price Range
$655K Average Price
Prior 5 years

About Simone

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$875,000
Average Sale Price
$875,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,090,000
Average Sale Price
$545,000
Price Range
$440K - $650K

Simone's Listings and Deals

Agent Photo

Simone Johnson