Section Image

Sintayehu Redda

RES Realty
2 Closed Sales
$922K Total Value
$457K - $465K Price Range
$461K Average Price
Prior 5 years

About Sintayehu

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$922,001
Average Sale Price
$461,001
Price Range
$457K - $465K

Neighborhoods Sintayehu is Experienced In

Sintayehu's Listings and Deals

Sintayehu Redda