Section Image

Sofia Castellanos

Real Estate Empire Group, Inc.
2 Closed Sales
$61K Total Value
$18K - $43K Price Range
$30.5K Average Price
Prior 5 years

About Sofia

Home Types: Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$61,000
Average Sale Price
$30,500
Price Range
$18K - $43K

Sofia's Listings and Deals

Agent License: Florida 3629420

Sofia Castellanos