Section Image

Soheila Smith

Soheila Smith Real Estate
3 Closed Sales
$1.5M Total Value
$449K - $533K Price Range
$489K Average Price
Prior 5 years

About Soheila

Home Types: Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$449,000
Average Sale Price
$449,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$449,000
Average Sale Price
$449,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$982,000
Average Sale Price
$491,000
Price Range
$449K - $533K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$485,000
Average Sale Price
$485,000

Soheila's Listings and Deals

Soheila Smith