Section Image

Sonja Dallas

Towne Realty
13 Closed Sales
$2.7M Total Value
$110K - $375.9K Price Range
$205.9K Average Price
Prior 5 years

About Sonja

Home Types: House
Years of Experience: 21

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$212,500
Average Sale Price
$212,500

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$375,900
Average Sale Price
$375,900

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$392,500
Average Sale Price
$196,250
Price Range
$180K - $213K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$985,900
Average Sale Price
$328,633
Price Range
$250K - $376K

Seller Deals

Total Deals
8
Total Value
$1,177,900
Average Sale Price
$147,238
Price Range
$35K - $255K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,498,400
Average Sale Price
$299,680
Price Range
$173K - $376K

Sonja's Listings and Deals

Sonja Dallas