Section Image

Sonya Wolfley

eXp Realty
2 Closed Sales
$1.1M Total Value
$522.5K - $555K Price Range
$538.8K Average Price
Prior 5 years

About Sonya

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,077,500
Average Sale Price
$538,750
Price Range
$523K - $555K

Sonya's Listings and Deals

Agent License: Arizona SA720611000

Sonya Wolfley