Section Image

Spencer Shishido

Quality Properties
27 Closed Sales
$29M Total Value
$554K - $2.4M Price Range
$1.1M Average Price
Prior 5 years

About Spencer

Home Types: House, Condo, Townhouse

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$4,250,000
Average Sale Price
$1,416,667
Price Range
$1.1M - $1.8M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$790,000
Average Sale Price
$395,000
Price Range
$270K - $520K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$5,343,000
Average Sale Price
$1,068,600
Price Range
$490K - $1.8M

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$7,749,000
Average Sale Price
$1,291,500
Price Range
$270K - $2.4M

Seller Deals

Total Deals
16
Total Value
$15,302,000
Average Sale Price
$956,375
Price Range
$370K - $1.8M

Buyer Deals

Total Deals
11
Total Value
$13,689,000
Average Sale Price
$1,244,455
Price Range
$270K - $2.4M

Production Over Time

5 Year View

Spencer's Listings and Deals

Spencer Shishido