Section Image

Stephanie Manley

NextHome Destination
7 Closed Sales
$4M Total Value
$475K - $680K Price Range
$566.4K Average Price
Prior 5 years

About Stephanie

Home Types: House, Manufactured
Years of Experience: 4

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,235,000
Average Sale Price
$558,750
Price Range
$505K - $625K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,730,000
Average Sale Price
$576,667
Price Range
$475K - $680K

Stephanie's Listings and Deals

Stephanie Manley