Section Image

Stephanie Thompson

Platinum Realty, LLC.
10 Closed Sales
$2.7M Total Value
$126K - $388K Price Range
$269.4K Average Price
Prior 5 years

About Stephanie

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$891,900
Average Sale Price
$297,300
Price Range
$278K - $335K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$595,000
Average Sale Price
$297,500
Price Range
$275K - $320K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$891,900
Average Sale Price
$297,300
Price Range
$278K - $335K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$863,500
Average Sale Price
$287,833
Price Range
$269K - $320K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,479,800
Average Sale Price
$295,960
Price Range
$200K - $388K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,214,500
Average Sale Price
$242,900
Price Range
$126K - $320K

Stephanie's Listings and Deals

Agent License: Oklahoma 175235

Stephanie Thompson