Section Image

Stephanie Tucker

Responds Quickly
Laura Lynne Real Estate LLC
2 Closed Sales
$305K Total Value
$80K - $225K Price Range
$152.5K Average Price
Prior 5 years

About Stephanie

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$80,000
Average Sale Price
$80,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$225,000
Average Sale Price
$225,000

Stephanie's Listings and Deals

Agent License: Kansas 2023037433

Stephanie Tucker

Responds Quickly