Section Image

Stephen Wright

Salt Real Estate Inc
13 Closed Sales
$6.7M Total Value
$218K - $1.6M Price Range
$513.4K Average Price
Prior 5 years

About Stephen

Home Types: House
Years of Experience: 6

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,041,000
Average Sale Price
$520,500
Price Range
$218K - $823K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,322,500
Average Sale Price
$1,161,250
Price Range
$715K - $1.6M

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,041,000
Average Sale Price
$520,500
Price Range
$218K - $823K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,322,500
Average Sale Price
$1,161,250
Price Range
$715K - $1.6M

Seller Deals

Total Deals
7
Total Value
$2,726,049
Average Sale Price
$389,436
Price Range
$218K - $823K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$3,947,900
Average Sale Price
$657,983
Price Range
$295K - $1.6M

Stephen's Listings and Deals

Stephen Wright