Section Image

Steve Koyama

Koyama Realty
3 Closed Sales
$1.3M Total Value
$40K - $990K Price Range
$430K Average Price
Prior 5 years

About Steve

Home Types: Condo, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$990,000
Average Sale Price
$990,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,030,000
Average Sale Price
$515,000
Price Range
$40K - $990K

Steve's Listings and Deals

Agent Photo

Steve Koyama