Section Image

Steven Senter

Keller Williams Realty
5 Closed Sales
$1.3M Total Value
$55K - $465K Price Range
$259K Average Price
Prior 5 years

About Steven

Home Types: Townhouse, House, Lot/Land
Years of Experience: 15

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$830,000
Average Sale Price
$276,667
Price Range
$75K - $465K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,295,000
Average Sale Price
$259,000
Price Range
$55K - $465K

Steven's Listings and Deals

Steven Senter