Section Image

Susanne James

Ariston Realty LLC
5 Closed Sales
$1.1M Total Value
$162K - $325K Price Range
$219.4K Average Price
Prior 5 years

About Susanne

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$582,000
Average Sale Price
$194,000
Price Range
$162K - $250K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$515,000
Average Sale Price
$257,500
Price Range
$190K - $325K

Susanne's Listings and Deals

Agent License: Oklahoma 210028

Susanne James