Section Image

Tahanee Madison

Real Broker, LLC
5 Closed Sales
$1.4M Total Value
$155K - $332K Price Range
$272.4K Average Price
Prior 5 years

About Tahanee

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$300,000
Average Sale Price
$300,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$662,000
Average Sale Price
$331,000
Price Range
$330K - $332K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$545,000
Average Sale Price
$272,500
Price Range
$245K - $300K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$817,000
Average Sale Price
$272,333
Price Range
$155K - $332K

Tahanee's Listings and Deals

Agent Photo

Tahanee Madison