Section Image

Tameka Lewis

54 REALTY LLC
2 Closed Sales
$619K Total Value
$294K - $325K Price Range
$309.5K Average Price
Prior 5 years

About Tameka

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$618,950
Average Sale Price
$309,475
Price Range
$294K - $325K

Tameka's Listings and Deals

Agent License: Florida 3632822

Tameka Lewis