Section Image

Tammy Watson

12 Gates Realty LLC
2 Closed Sales
$515K Total Value
$245K - $270K Price Range
$257.5K Average Price
Prior 5 years

About Tammy

Home Types: House
Years of Experience: 5

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$515,000
Average Sale Price
$257,500
Price Range
$245K - $270K

Tammy's Listings and Deals

Agent License: Illinois 475188947
Agent Photo

Tammy Watson