Section Image

Taron Ryce

eXp Realty LLC
6 Closed Sales
$1.2M Total Value
$10K - $370K Price Range
$194.6K Average Price
Prior 5 years

About Taron

Home Types: Lot/Land, House
Years of Experience: 2

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$370,000
Average Sale Price
$370,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$319,000
Average Sale Price
$159,500
Price Range
$135K - $184K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$370,000
Average Sale Price
$370,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$329,000
Average Sale Price
$109,667
Price Range
$10K - $184K

Taron's Listings and Deals

Agent License: Alabama 137958

Taron Ryce