Section Image

Tatum Dezzutti

RE/MAX Trinity
29 Closed Sales
$15.1M Total Value
$225K - $2.3M Price Range
$538.1K Average Price
Prior 5 years

About Tatum

Home Types: House
Years of Experience: 13

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$988,000
Average Sale Price
$494,000
Price Range
$399K - $589K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$3,059,297
Average Sale Price
$1,019,766
Price Range
$359K - $2.3M

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,287,000
Average Sale Price
$429,000
Price Range
$299K - $589K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$3,609,297
Average Sale Price
$902,324
Price Range
$359K - $2.3M

Seller Deals

Total Deals
13
Total Value
$6,012,999
Average Sale Price
$462,538
Price Range
$240K - $799K

Buyer Deals

Total Deals
15
Total Value
$9,053,847
Average Sale Price
$603,590
Price Range
$225K - $2.3M

Production Over Time

5 Year View

Tatum's Listings and Deals

Agent Photo

Tatum Dezzutti