Section Image

Taylor Folkers

COUNTREEWIDE REALTY INC
2 Closed Sales
$2.8M Total Value
$595K - $2.2M Price Range
$1.4M Average Price
Prior 5 years

About Taylor

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$2,200,000
Average Sale Price
$2,200,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,795,000
Average Sale Price
$1,397,500
Price Range
$595K - $2.2M

Taylor's Listings and Deals

Agent License: Florida 3598043

Taylor Folkers