Section Image

Tieranique Merren

McKinney
Visibility Real Estate Group
2 Closed Sales
$845K Total Value
$271K - $574K Price Range
$422.5K Average Price
Prior 5 years

About Tieranique

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$845,000
Average Sale Price
$422,500
Price Range
$271K - $574K

Tieranique's Listings and Deals

Tieranique Merren