Section Image

Timothy Lower

SimpliHOM Alabama
2 Closed Sales
$665K Total Value
$240K - $425K Price Range
$332.5K Average Price
Prior 5 years

About Timothy

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$240,000
Average Sale Price
$240,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$425,000
Average Sale Price
$425,000

Timothy's Listings and Deals

Timothy Lower