Section Image

Timothy Miller

RE/MAX Edge Realty
3 Closed Sales
$605K Total Value
$70K - $375K Price Range
$201.7K Average Price
Prior 5 years

About Timothy

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$230,000
Average Sale Price
$115,000
Price Range
$70K - $160K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$230,000
Average Sale Price
$115,000
Price Range
$70K - $160K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$230,000
Average Sale Price
$115,000
Price Range
$70K - $160K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$375,000
Average Sale Price
$375,000

Neighborhoods Timothy is Experienced In

Timothy's Listings and Deals

Agent Photo

Timothy Miller