Section Image

Timothy Remick

Chambers Realty Group
3 Closed Sales
$21K Total Value
$5K - $9K Price Range
$7.1K Average Price
Prior 5 years

About Timothy

Home Types: Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$7,250
Average Sale Price
$7,250

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$14,000
Average Sale Price
$7,000
Price Range
$5K - $9K

Timothy's Listings and Deals

Agent License: Arizona BR674307000
Agent Photo

Timothy Remick