Search Our Agent Directory
Based on your recent activity, here are a few agents that might fit your needs.
-
Erin Phillips
Erin Phillips
RE/MAX Real Estate Groups
(765) 789-5635
138 Total Sales
1 in Scottsburg
$325,000 Price
-
Timothy O'Connor
Timothy O'Connor
Berkshire Hathaway HomeServices Indiana Realty
(463) 205-0597
463 Total Sales
2 in Winchester
$225,000 Price Range
-
Anna Fox
Anna Fox
NextHome Realty Select
(540) 502-4756
132 Total Sales
2 in Woodstock
$190K - $270K Price Range
-
Candice Ritchie
Candice Ritchie
Green Tree Real Estate Services
(930) 219-4628
52 Total Sales
1 in Scottsburg
$145,000 Price
-
Kyle Tom
Kyle Tom
Coldwell Banker Lingle
(765) 725-6122
372 Total Sales
1 in Winchester
$172,500 Price
-
Jodi Cilley
Jodi Cilley
Realty ONE Group Old Towne
(540) 546-6737
51 Total Sales
1 in Woodstock
$450,000 Price
-
Shawne Mardis
Shawne Mardis
The Mardis Group
(812) 542-5826
34 Total Sales
1 in Scottsburg
$229,900 Price
-
Brady Yoder
Brady Yoder
Tarter Realty Auction and Appraisal Company
(260) 202-1123
124 Total Sales
4 in Winchester
$68K - $153K Price Range
-
Carlos Soares
Carlos Soares
Samson Properties
(347) 897-1359
56 Total Sales
1 in Woodstock
$179,000 Price
-
Jay McRae
Jay McRae
RE/MAX FIRST
(502) 677-4362
46 Total Sales
2 in Scottsburg
$135K - $381K Price Range
-
James Meredith
James Meredith
NextHome Elite Real Estate
(765) 896-4752
26 Total Sales
1 in Winchester
$133,400 Price
-
Rhonda Shade
Rhonda Shade
Responds QuicklyERA Oakcrest Realty, Inc.
(540) 546-5661
109 Total Sales
1 in Woodstock
$780,200 Price
-
Craig Eberle
Craig Eberle
Keller Williams Realty
(502) 443-8518
36 Total Sales
2 in Scottsburg
$185K - $217K Price Range
-
Scott Hope
Scott Hope
American Dream Team Real Estate Brokers
(260) 264-0464
91 Total Sales
1 in Winchester
$118,000 Price
-
Matilda Donovan
Matilda Donovan
Wasinger & Co Properties, LLC.
(703) 750-8171
57 Total Sales
1 in Woodstock
$250,000 Price
-
Elmer Lambright
EL
Elmer Lambright
eXp Realty, LLC - New Salisb
(812) 791-4131
158 Total Sales
2 in Scottsburg
$125K - $175K Price Range
-
Rickie Sipe
Rickie Sipe
Property House
(765) 896-4204
93 Total Sales
1 in Winchester
$25,000 Price
-
Joseph Goins
Joseph Goins
Pearson Smith Realty, LLC
(540) 701-3280
26 Total Sales
1 in Woodstock
$238,000 Price
-
Mike Ashby
Mike Ashby
(502) 906-7002
85 Total Sales
6 in Scottsburg
$95K - $232K Price Range
-
Susan Falck-Neal
Susan Falck-Neal
RE/MAX First Integrity
(765) 737-2344
461 Total Sales
2 in Winchester
$100K - $298K Price Range
-
Kimberly Schroeder
Kimberly Schroeder
Long & Foster Real Estate, Inc.
(540) 546-5666
66 Total Sales
2 in Woodstock
$110K - $151K Price Range
-
Paula Harper
Paula Harper
Lopp Real Estate Brokers
(502) 465-8862
30 Total Sales
2 in Scottsburg
$295K - $330K Price Range
-
Matt Glentzer
Matt Glentzer
Responds QuicklyRE/MAX Evolve
(765) 896-4155
211 Total Sales
16 in Winchester
$10K - $271K Price Range
-
Patricia Caraballo
Patricia Caraballo
Metro Homes DMV LLC
(571) 778-3039
117 Total Sales
1 in Woodstock
$620,000 Price