Section Image

Tonia Scott

Omni Park Realty
5 Closed Sales
$2.2M Total Value
$295K - $749K Price Range
$437.5K Average Price
Prior 5 years

About Tonia

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,044,000
Average Sale Price
$522,000
Price Range
$295K - $749K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,143,400
Average Sale Price
$381,133
Price Range
$315K - $486K

Tonia's Listings and Deals

Tonia Scott