Section Image

Tracey Pidge

Best Choice Network LLC
3 Closed Sales
$2.2M Total Value
$562K - $885K Price Range
$732.3K Average Price
Prior 5 years

About Tracey

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$750,000
Average Sale Price
$750,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,197,000
Average Sale Price
$732,333
Price Range
$562K - $885K

Tracey's Listings and Deals

Agent License: 107496

Tracey Pidge