About Tripp
Transaction History
- 1 Year
- 2 Year
- 5 Year
Seller Deals
Buyer Deals
Production Over Time
1 Year View by Quarter
Seller Deals
Buyer Deals
Seller Deals
Buyer Deals
Production Over Time
5 Year View
Tripp's Listings and Deals
Recently Sold
-
$304,900 Sold Feb 5, 2026
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,848 Sq Ft
- 114 Richard Lee Dr
- Kingsland, GA
- 6% Below List
- $165/SF
- 283 Days On Market
Tripp Rowell St. Marys Realty Inc
-
$701,900 Sold Dec 18, 2025
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,177 Sq Ft
- 109 Riley Hunter Dr
- Kingsland, GA
- $221/SF
- 0 Days On Market
- Current Est. Value $708K
Tripp Rowell St. Marys Realty Inc
-
$523,900 Sold Dec 12, 2025
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,064 Sq Ft
- 236 Jake Colton Dr
- Kingsland, GA
- $254/SF
- 105 Days On Market
- Current Est. Value $532K
Tripp Rowell St. Marys Realty Inc
-
$376,900 Sold Dec 11, 2025
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,993 Sq Ft
- 275 Ryan Nicholas Dr
- Kingsland, GA
- $189/SF
- 1 Day On Market
Tripp Rowell St. Marys Realty Inc
-
$330,750 Sold Nov 19, 2025
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,876 Sq Ft
- 211 the Villas Way
- Kingsland, GA
- 2% Above List
- $176/SF
- 425 Days On Market
Tripp Rowell St. Marys Realty Inc
-
$714,900 Sold Oct 16, 2025
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,960 Sq Ft
- 206 Fiddlers Cove Dr
- Kingsland, GA
- $242/SF
- 3 Days On Market
- Current Est. Value $709K
Tripp Rowell St. Marys Realty Inc
-
$499,900 Sold Oct 10, 2025
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,511 Sq Ft
- 138 Amanda Trace
- Kingsland, GA
- 4% Below List
- $199/SF
- 302 Days On Market
- Current Est. Value $505K
Tripp Rowell St. Marys Realty Inc
-
$368,900 Sold Oct 2, 2025
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,993 Sq Ft
- 255 Ryan Nicholas Dr
- Kingsland, GA
- $185/SF
- 96 Days On Market
Tripp Rowell St. Marys Realty Inc
-
$321,900 Sold Sep 26, 2025
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,865 Sq Ft
- 180 the Villas Way
- Kingsland, GA
- $173/SF
- 2 Days On Market
Tripp Rowell St. Marys Realty Inc