Section Image

Trisha Weber

Landmark Properties
8 Closed Sales
$5.6M Total Value
$260K - $2.2M Price Range
$696.3K Average Price
Prior 5 years

About Trisha

Home Types: House, Lot/Land, Townhouse, Condo

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,730,000
Average Sale Price
$576,667
Price Range
$350K - $1M

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,256,000
Average Sale Price
$564,000
Price Range
$350K - $1M

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$904,000
Average Sale Price
$452,000
Price Range
$385K - $519K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$4,666,000
Average Sale Price
$777,667
Price Range
$260K - $2.2M

Trisha's Listings and Deals

Trisha Weber