Section Image

TROY BROWN

KRETZ LAND COMPANY
2 Closed Sales
$510K Total Value
$219.9K - $290K Price Range
$255K Average Price
Prior 5 years

About TROY

Home Types: Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$509,900
Average Sale Price
$254,950
Price Range
$220K - $290K

TROY's Listings and Deals

Agent License: Wisconsin 49192 - 94

TROY BROWN