Section Image

Valen Rosenberg

Keller Williams Realty
18 Closed Sales
$14.4M Total Value
$502K - $1.7M Price Range
$798.3K Average Price
Prior 5 years

About Valen

Home Types: Townhouse, House, Condo
Years of Experience: 10

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$3,474,528
Average Sale Price
$694,906
Price Range
$495K - $963K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$337,000
Average Sale Price
$337,000

Seller Deals

Total Deals
7
Total Value
$5,284,528
Average Sale Price
$754,933
Price Range
$495K - $975K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$337,000
Average Sale Price
$337,000

Seller Deals

Total Deals
15
Total Value
$12,331,528
Average Sale Price
$822,102
Price Range
$470K - $1.7M

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,037,000
Average Sale Price
$679,000
Price Range
$337K - $1.1M

Valen's Listings and Deals

Valen Rosenberg