Section Image

Vanessa Nel

eXp Realty LLC
2 Closed Sales
$508K Total Value
$243K - $265K Price Range
$254K Average Price
Prior 5 years

About Vanessa

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$242,990
Average Sale Price
$242,990

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$507,990
Average Sale Price
$253,995
Price Range
$243K - $265K

Vanessa's Listings and Deals

Agent License: Texas 0824147

Vanessa Nel