Section Image

Wade Wilkins

Connemara and Company Real Estate LTD
3 Closed Sales
$125K Total Value
$15K - $75K Price Range
$41.7K Average Price
Prior 5 years

About Wade

Home Types: Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$90,000
Average Sale Price
$45,000
Price Range
$15K - $75K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$125,000
Average Sale Price
$41,667
Price Range
$15K - $75K

Wade's Listings and Deals

Agent License: Virginia 0225272843

Wade Wilkins