Section Image

Wallace Bowers

WALLACE Z BOWERS REALTY
2 Closed Sales
$920K Total Value
$350K - $570K Price Range
$460K Average Price
Prior 5 years

About Wallace

Home Types: House
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$350,000
Average Sale Price
$350,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$569,990
Average Sale Price
$569,990

Wallace's Listings and Deals

Wallace Bowers