Section Image

Whitney Goard

eXp Realty LLC
11 Closed Sales
$2.5M Total Value
$150K - $459.9K Price Range
$224K Average Price
Prior 5 years

About Whitney

Home Types: House, MultiFamily

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
9
Total Value
$1,838,000
Average Sale Price
$204,222
Price Range
$150K - $316K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$166,000
Average Sale Price
$166,000

Seller Deals

Total Deals
9
Total Value
$1,838,000
Average Sale Price
$204,222
Price Range
$150K - $316K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$166,000
Average Sale Price
$166,000

Seller Deals

Total Deals
9
Total Value
$1,838,000
Average Sale Price
$204,222
Price Range
$150K - $316K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$625,900
Average Sale Price
$312,950
Price Range
$166K - $460K

Whitney's Listings and Deals

Agent License: Texas 0787521

Whitney Goard