Section Image

William Cross

Bentley Fine Properties
8 Closed Sales
$2.9M Total Value
$337.5K - $498K Price Range
$410.6K Average Price
Prior 5 years

About William

Home Types: House, Townhouse

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$498,000
Average Sale Price
$498,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$479,000
Average Sale Price
$479,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,277,890
Average Sale Price
$425,963
Price Range
$340K - $498K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$914,000
Average Sale Price
$457,000
Price Range
$435K - $479K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,960,390
Average Sale Price
$392,078
Price Range
$338K - $498K

William's Listings and Deals

William Cross