Section Image

Yakov Bratslavskiy

Boston Real Property
3 Closed Sales
$1.8M Total Value
$410K - $700K Price Range
$596.3K Average Price
Prior 5 years

About Yakov

Home Types: Commercial, MultiFamily, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$679,000
Average Sale Price
$679,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,379,000
Average Sale Price
$689,500
Price Range
$679K - $700K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$410,000
Average Sale Price
$410,000

Yakov's Listings and Deals

Yakov Bratslavskiy