Section Image

Yana Brown

CENTURY 21 New Millennium
2 Closed Sales
$560K Total Value
$273K - $287K Price Range
$280K Average Price
Prior 5 years

About Yana

Home Types: Condo

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$560,000
Average Sale Price
$280,000
Price Range
$273K - $287K

Yana's Listings and Deals

Agent License: Maryland 5021705

Yana Brown