Section Image

Yulia Chernikova

EXIT Realty Pros TN
3 Closed Sales
$471K Total Value
$6K - $300K Price Range
$157K Average Price
Prior 5 years

About Yulia

Home Types: Lot/Land, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$165,000
Average Sale Price
$165,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$165,000
Average Sale Price
$165,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$465,000
Average Sale Price
$232,500
Price Range
$165K - $300K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$6,000
Average Sale Price
$6,000

Yulia's Listings and Deals

Agent License: Tennessee 364945

Yulia Chernikova