Section Image

Zory Hernandez

Fathom Realty
3 Closed Sales
$1.1M Total Value
$255K - $500K Price Range
$374K Average Price
Prior 5 years

About Zory

Home Types: House, Manufactured
Years of Experience: 8

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$367,000
Average Sale Price
$367,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$255,000
Average Sale Price
$255,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$867,000
Average Sale Price
$433,500
Price Range
$367K - $500K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$255,000
Average Sale Price
$255,000

Zory's Listings and Deals

Agent Photo

Zory Hernandez