5
Homes for Sale in 74651
-
-
$400,000
- Land
- 80 Acres
- $5,000 per Acre
80Ac E0360 Rd, Red Rock, OK 74651
80Ac E0360 Rd, Red Rock, OK 74651 -
$575,000
- Land
- 153 Acres
- $3,758 per Acre
0 33500 Rd & 3800 Rd Unit 133789, Pawnee, OK 74651
0 33500 Rd & 3800 Rd Unit 133789, Pawnee, OK 74651 -
$269,000
$30K PRICE DROP- Land
- 127 Acres
- $2,118 per Acre
0001 E 320, Red Rock, OK 74651
0001 E 320, Red Rock, OK 74651 -
$330,000
- Land
- 66 Acres
- $5,000 per Acre
3503 W County Line Rd, Marland, OK 74644
3503 W County Line Rd, Marland, OK 74644