$60,000
- Land
- 4.67 Acres
- $12,848 per Acre
0 Snipes Rd, Red Springs, NC 28377
0 Snipes Rd, Red Springs, NC 28377$60,000
0 Snipes Rd, Red Springs, NC 28377
0 Snipes Rd, Red Springs, NC 28377$224,000
63 Newton Rd, Red Springs, NC 28377
LAMONT WILLIAMS TYRELL TAYLOR & ASSOCIATES LLC
$109,900
609 S Main St, Red Springs, NC 28377
Nicholas Jodin Beycome Brokerage Realty LLC
$120,000
918 Opal Rd, Red Springs, NC 28377
918 Opal Rd, Red Springs, NC 28377$266,500
N Duffie Rd, Red Springs, NC 28377
N Duffie Rd, Red Springs, NC 28377$221,000
N Duffie Rd, Red Springs, NC 28377
N Duffie Rd, Red Springs, NC 28377$221,000
TBD N Duffie Rd, Red Springs, NC 28377
Marty Lanier ROCK CREEK LAND COMPANY LLC
$266,500
TBD N Duffie Rd, Red Springs, NC 28377
Marty Lanier ROCK CREEK LAND COMPANY LLC
$299,000
52 N Hill Street Rd, Red Springs, NC 28377
CHASITY SKUSA EXP REALTY LLC
$408,595
N Duffie Rd, Red Springs, NC 28377
N Duffie Rd, Red Springs, NC 28377$408,595
TBD N Duffie Rd, Red Springs, NC 28377
Marty Lanier ROCK CREEK LAND COMPANY LLC
$408,595
Tbd N Duffie North Rd, Red Springs, NC 28377
Tbd N Duffie North Rd, Red Springs, NC 28377$460,800
Tbd Old Lowery Rd, Red Springs, NC 28377
Tbd Old Lowery Rd, Red Springs, NC 28377$175,000
212 S Peachtree St, Red Springs, NC 28377
HELENA SINCLAIR BHHS ALL AMERICAN HOMES #2
$149,900
103 W Sunset Dr, Red Springs, NC 28377
Sibyl Russ EXP Realty LLC
$524,900
2751 Buie - Philadelphus Rd, Red Springs, NC 28377
Louis Odell Fathom Realty NC, LLC
$100,000
Lot 8 Buie - Philadelphus Rd, Red Springs, NC 28377