$71,000
- Land
- 10.23 Acres
- $6,940 per Acre
0 McBryde Mill Rd, Red Springs, NC 28377
0 McBryde Mill Rd, Red Springs, NC 28377$71,000
0 McBryde Mill Rd, Red Springs, NC 28377
0 McBryde Mill Rd, Red Springs, NC 28377$44,900
112 Lakeview Dr, Red Springs, NC 28377
112 Lakeview Dr, Red Springs, NC 28377$30,000
0 Blue Springs Lot 1-2 Rd, Raeford, NC 28377
0 Blue Springs Lot 1-2 Rd, Raeford, NC 28377$300,000
0 Mt Tabor Rd Unit 756678, Red Springs, NC 28377
0 Mt Tabor Rd Unit 756678, Red Springs, NC 28377$94,500
Lot 4 Blue Springs Rd, Red Springs, NC 28377
Lot 4 Blue Springs Rd, Red Springs, NC 28377$28,000
LOT 6 Lakeview Dr, Red Springs, NC 28377
LOT 6 Lakeview Dr, Red Springs, NC 28377$119,000
307 W 3rd Ave, Red Springs, NC 28377
Owen Thomas RE/MAX REAL ESTATE EXCHANGE
$349,900
4075 Blue Springs (Lot 13) Rd, Red Springs, NC 28377
Corinne Smith COLDWELL BANKER ADVANTAGE - FAYETTEVILLE
$110,000
0 N Shannon Rd, Red Springs, NC 28377
0 N Shannon Rd, Red Springs, NC 28377$119,999
202 N Edinborough St, Red Springs, NC 28377
MATTHEW PIERCE MAVERICK LEE REALTY
$505,000
00 Paddock Meadows (Lot 2) Rd, Red Springs, NC 28377
May Castillo EXP REALTY LLC
$70,000
0 Mcqueen Rd, Red Springs, NC 28377
0 Mcqueen Rd, Red Springs, NC 28377$149,900
103 W Sunset Dr, Red Springs, NC 28377
Sibyl Russ EXP Realty LLC
$299,000
52 N Hill Street Rd, Red Springs, NC 28377
CHASITY SKUSA EXP REALTY LLC
$25,000
0 W 2nd Ave, Red Springs, NC 28377
0 W 2nd Ave, Red Springs, NC 28377$154,900
111 E Mcneill Dr, Red Springs, NC 28377
MICHELLE HARDIN COLDWELL BANKER PREMIER TEAM REALTY