$350,000 Sold Nov 29, 2025
2355 Hay Creek Trail, Red Wing, MN 55066
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,816 Sq Ft
- Built 1965
Last Sold Summary
- $124/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $350,578
Last Listing Agent John Rohan Red Wing Homes For Sale
2355 Hay Creek Trail, Red Wing, MN 55066