$575,000
- Land
- 1.25 Acres
- $460,000 per Acre
21220 SW 194 Ave, Miami, FL 33187
21220 SW 194 Ave, Miami, FL 33187$575,000
21220 SW 194 Ave, Miami, FL 33187
21220 SW 194 Ave, Miami, FL 33187$395,000
202 ST & SW 197 Ave Se Corner, Unincorporated Dade County, FL 33187
202 ST & SW 197 Ave Se Corner, Unincorporated Dade County, FL 33187$575,000
15805 SW 205 Ave, Miami, FL 33187
15805 SW 205 Ave, Miami, FL 33187$500,000
179xx SW 175th St, Homestead, FL 33187
179xx SW 175th St, Homestead, FL 33187$1,499,999
14651 SW 187th Ave, Miami, FL 33196
14651 SW 187th Ave, Miami, FL 33196$450,000
160XX SW 207th Ave, Miami, FL 33187
160XX SW 207th Ave, Miami, FL 33187$1,099,000
12505 SW 202, Miami, FL 33196
12505 SW 202, Miami, FL 33196$6,235,000
15100 SW 200th St, Miami, FL 33187
15100 SW 200th St, Miami, FL 33187$75,000
12251 SW 230th St, Miami, FL 33170
12251 SW 230th St, Miami, FL 33170$1,299,000
0 SW 216 St Unit A11961845, Miami, FL 33170
0 SW 216 St Unit A11961845, Miami, FL 33170$320,000
16455 SW 207th Ave, Homestead, FL 33187
16455 SW 207th Ave, Homestead, FL 33187$140,000
0 SW 253rd Streets, Unincorporated, FL 33031
0 SW 253rd Streets, Unincorporated, FL 33031$1,650,000
19815 SW 256 St, Homestead, FL 33031
19815 SW 256 St, Homestead, FL 33031$750,000
20400 SW 203 Ave, Miami, FL 33187
20400 SW 203 Ave, Miami, FL 33187$1,800
20700 SW 160th St, Miami, FL 33187
20700 SW 160th St, Miami, FL 33187$1,300,000
18200 SW 296th St, Homestead, FL 33030
18200 SW 296th St, Homestead, FL 33030$3,200,000
27190 SW 177th Ave, Homestead, FL 33031