$200,000
- Land
- 5.1 Acres
- $39,216 per Acre
0 Hortonville Rd Unit 73464143, Swansea, MA 02777
0 Hortonville Rd Unit 73464143, Swansea, MA 02777$200,000
0 Hortonville Rd Unit 73464143, Swansea, MA 02777
0 Hortonville Rd Unit 73464143, Swansea, MA 02777$249,999
0 Cook Hill Rd Unit 24135933, Killingly, CT 06239
0 Cook Hill Rd Unit 24135933, Killingly, CT 06239$150,000
0 Woody Hill Rd Unit 1334811, Westerly, RI 02891
0 Woody Hill Rd Unit 1334811, Westerly, RI 02891$579,900
112 James St, Warwick, RI 02886
Lisa Jester RI Real Estate Services
$599,900
28 Eden Crest Dr, Cranston, RI 02920
Jason McGarvey Keller Williams Coastal
$550,000
43 Isabella Ave, Providence, RI 02908
Chelsea Gates REMAX Revolution
$1,300,000
15 Shore Dr Unit 17, Barrington, RI 02806
Nancy Ryan Residential Properties Ltd.
$565,000
46 Lilac Ave, Somerset, MA 02726
The Mathew J Arruda Group Compass
$495,000
4772 Old Post Rd, Charlestown, RI 02813
4772 Old Post Rd, Charlestown, RI 02813$1,995,000
47 Symphony Dr, North Easton, MA 02356
Jessica Shauffer Coldwell Banker Realty - Easton
$550,000
98 Andem St, Providence, RI 02908
Melanie Fougere Real Broker, LLC
$385,000
46 Klondike St, North Grosvenordale, CT 06255
Keri Roy Kazantzis Real Estate, LLC
$689,000
43 Academy Ave, Bristol, RI 02809
Christopher Perrotti Century 21 Topsail Realty
$1,300,000
9 Diving St, Stonington, CT 06378
Lucia Johnstone Berkshire Hathaway NE Prop.
$410,000
1002 Charles St, North Providence, RI 02904
Marisela Vasquez My Dream Home Realty
$575,000
22 Balmoral Ct, Seekonk, MA 02771