$53,000
W2443 Fawn Ave, Rib Lake, WI 54470
- Land
- 9.46 Acres
- $5,603 per Acre
Last Sold Summary
- 29% Below List Price
- 28 Days On Market
Last Listing Agent PAM BEHRENS COLDWELL BANKER ACTION
W2443 Fawn Ave, Rib Lake, WI 54470$53,000
W2443 Fawn Ave, Rib Lake, WI 54470
Last Sold Summary
Last Listing Agent PAM BEHRENS COLDWELL BANKER ACTION
W2443 Fawn Ave, Rib Lake, WI 54470$750,000
N8964 State Highway 102, Rib Lake, WI 54470
Last Sold Summary
Current Estimated Value $599,654
Last Listing Agent Team Dixon Greiner Realty DIXON GREINER REALTY, LLC
N8964 State Highway 102, Rib Lake, WI 54470$125,000
0 Wood Creek Ave Unit 22504525, Rib Lake, WI 54470
Last Sold Summary
Last Listing Agent Mark Kelly NORTH CENTRAL REAL ESTATE BROKERAGE, LLC
0 Wood Creek Ave Unit 22504525, Rib Lake, WI 54470$150,000
N5858 River Rd, Rib Lake, WI 54470
Last Sold Summary
Current Estimated Value $175,606
Last Listing Agent Jason Bredemann LANDGUYS, LLC OF WISCONSIN
N5858 River Rd, Rib Lake, WI 54470$147,500
W1823 Little Spirit Dr, Rib Lake, WI 54470
Last Sold Summary
Current Estimated Value $147,482
W1823 Little Spirit Dr, Rib Lake, WI 54470$245,000
W1805 Little Spirit Dr, Rib Lake, WI 54470
Last Sold Summary
Current Estimated Value $234,892
W1805 Little Spirit Dr, Rib Lake, WI 54470$122,000
XXX County Road M, Rib Lake, WI 54470
Last Sold Summary
Last Listing Agent Tim Monicken Weiss Realty, LLC
XXX County Road M, Rib Lake, WI 54470$125,000